معرفی پادکست – پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «رادیو فول استک»
۴ دی، ۱۴۰۱
رمعرفی پادکست – پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «چهارراه کامپیوتر»
۴ دی، ۱۴۰۱
کارگاه “چگونه فریلنسر موفقی شوم ؟” با ارائه خانم الهام غفارزاده، مدیر آموزش و مارکتینگ پونیشا برگزار شد

کارگاه “چگونه فریلنسر موفقی شوم؟” با ارائه خانم الهام غفارزاده در تاریخ دوشنبه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین و به طور رایگان، برای اعضای خانواده‌ی کاریار برگزار شد. خانم الهام غفارزاده مدیر آموزش و مارکتینگ پونیشا است که از سال ۱۳۹۲ به صورت فریلنس، در حوزه‌ی تولید محتوا و مارکتینگ فعالیت دارد و سه سال است که به صورت متمرکز در آموزش فریلنسینگ فعالیت می‌کند. در این کارگاه مهارت‌آموزها ، اعضای تیم اجرایی و مدیر عامل کاریار حضور داشتند. 

موضوع این کارگاه “چگونه فریلنسر موفقی شوم؟” با هدف آموزش تجربه‌ها و اصول دنیای فریلنسینگ در جهت کمک به مهارت‌آموزهای کاریار برای شروع به فعالیت فریلنسری در حوزه یIT و به ‌ویژه کدنویسی بود.

همچنین این کارگاه فرصتی بود تا به پرسش‌های متنوع مهارت‌آموزها در زمینه فریلنسری پاسخ داده شود، برخی از پرسش‌هایی که در کارگاه مورد بررسی قرار گرفتند به شرح زیر است:

با توجه به وسعت بازار در ایران به جز سایت پونیشا چه پلتفرم‌های دیگری برای ایجاد ارتباط میان مهارت‌آموزها و کارفرماها وجود دارد؟

میانگین درآمد فریلنسر تولید محتوا در ماه چقدر است؟

چه کتاب‌هایی برای یادگیری اصول قیمت‌گذاری در فریلنسری مناسب است؟

چطور سطح کار و حرفه خود را در قالب یک فریلنسر تعیین کنیم؟

شخصی که تازه فریلنسر شده است چطور می‌تواند در این مسیر پیشرفت کند؟

در پایان یادآور می‌شویم که تیم کاریار به صورت مستمر و پیوسته در حال برگزاری کارگاه‌های متنوع و متناسب با نیاز مهارت‌آموزها با بهره‌گیری از دانش متخصص‌های حوزه‌های مرتبط است. این وبینار دومین کارگاه آنلاین در جهت استراتژی آموزش کاریار است و وبینارها ادامه خواهد یافت.

دی ۲۳, ۱۳۹۹

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است