برگزاری اولین دوره‌ی آموزش حرفه‌ای کاریار
۷ دی، ۱۴۰۱
کارگاه طراحی مسیر شغلی برگزار شد
۸ دی، ۱۴۰۱
دورهمی مهارت‌آموزان در صبح پاییزی

اولین دیدار حضوری مهارت‌آموزان کاریار صبح جمعه روز ۲۰ آبان همه در کافه گودو برگزار شد. با توجه به کاهش وضعیت خطرناک کرونا و علاقه‌مندی مهارت‌آموزان و اعضا کاریار به دیدار یکدیگر، این دیدار با همت تعدادی از مهارت آموزان گروه ۰۴ برنامه ریزی و برگزار شد.

در این دورهمی صبحگاهی که با نوشیدن چای و قهوه کنار هم آغاز شد، مهارت‌آموزان و تیم کاریار که پیش از این یک‌دیگر را به صورت آنلاین دیده بودند، خودشان را معرفی کردند تا بیشتر و بهتر با هم آشنا شوند.

دورهمی با یک بازی گروهی همراه شد. در ادامه زهرا عمرانی مدیرعامل کاریار از تجربه‌ی مهارت‌آموزان در کاریار پرسید و بچه‌ها هم از حال و هوای خود در کاریار برای هم تعریف کردند، تجربه‌هایشان را از جلسه‌ها با مربیان حل تمرین و منتورها با هم به اشتراک گذاشتند و از چالش‌هایی که در مسیر داشتند با هم گفت و گو کردند و پیشنهادشان به کاریار این بود که جلسات منتورینگ بیشتر شود.

غزل دستوری، مدیر آموزش کاریار هم درباره‌ی کارکرد این دورهمی‌ها و ایجاد شبکه‌ی ارتباطی از مهارت‌آموزان پرسید و در پاسخ مهارت‌آموزان از گسترش شبکه‌ی ارتباطی‌شان بعد از حضور در کاریار گفتند و اینکه با حضور در دورهمی و با ایجاد این دست شبکه‌های ارتباطی می‌توانند به رشد و پیشرفت خود کمک کنند و پیشنهاد دادند تا فرصت‌ دورهمی‌هایی از این دست بیشتر شود.

کاریار دوره‌های آموزشی خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند تا امکان دسترسی به فرصت‌های آموزشی را به صورت برابر برای همه ایجاد کند؛ علاوه بر هدف ایجاد عدالت آموزشی، همواره یکی از اهداف کاریار ایجاد و گسترش شبکه‌های ارتباطی مهارت‌آموزان بوده که به عنوان فرصتی برای رشد و پیشرفت در مسیر حرفه‌ای است؛ با توجه به پراکندگی مهارت‌آموزان در شهرهای مختلف کشور، امیدواریم امکان برقراری این دورهمی‌ها برای تمامی مهارت‌آموزان بیش از پیش فراهم شود.

۲۰ آبان ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است