همکاری با کاریار

همکاری داوطلبانه

ما در کاریار مهارت‌های ساده و کاربردی کدنویسی را به صورت آنلاین به افراد علاقه‌مند در سراسر ایران آموزش می‌دهیم تا برای آن‌ها امکان اشتغال فراهم شود. چشم‌انداز ما کشوری است که در آن کسی به خاطر محدودیت جغرافیایی یا نداشتن دسترسی به امکانات، از یادگیری و اشتغال باز نمی‌ماند.

عضوی از خانواده‌ی کاریار باشید:
اگر علاقه‌مند به فعالیت اجتماعی هستید و از ارتقای کیفیت زندگی دیگران لذت می‌برید.
اگر در رشته‌ی خود موفق هستید، سابقه‌ی کار حرفه‌ای و مدیریتی دارید یا در حال حاضر کسب و کار خود را اداره می‌کنید، از شما دعوت می‌کنیم به گروه راهنماهای کاریار بپیوندید و هدایت مهارت‌آموزها و داوطلب‌ها را بر عهده بگیرید.
اگر از راهنمایی کردن دیگران لذت می‌برید و بر یکی از زبان‌های برنامه نویسی مسلط هستید، به گروه داوطلب‌های کاریار بپیوندید و در طول برگزاری دوره با حل تمرین و کمک به پیشبرد پروژه‌ها مهارت‌آموزها را راهنمایی کنید.

همکاری مؤسسات نیکوکاری

اگر شما از موسسات نیکوکاری هستید که به دانش آموزان و دانشجویان مستعد، بورسیه تحصیلی می‌دهید، با معرفی دانش‌آموزان و دانشجویان علاقمند خود به کاریار زمینه‌ای فراهم کنید تا این افراد وارد دوره‌های آموزشی کاربردی و معطوف به اشتغال در زمینه کدنویسی شوند.
برای معرفی مهارت‌آموزان یا کسب اطلاعات بیشتر با کاریار تماس بگیرید.

همکاری مؤسسات آموزشی

اگر شما موسسه آموزشی هستید که دوره‌های مرتبط با برنامه‌نویسی، طراحی وب، ICDL و یا دوره‌های توسعه فردی چون دوره مهارت‌های ارتباطی برگزار می‌کنید، می‌توانید با معرفی مدرس‌ها و دوره‌های آموزشی خود، امکان آموزش را برای مهارت‌آموزهای کاریار فراهم کنید.
برای همکاری در حوزه‌ی آموزش یا کسب اطلاعات بیشتر با کاریار تماس بگیرید.

همکاری کسب‌وکارها

اگر شما از کسب و کارهایی هستید که نیاز به برنامه‌نویس دارید، می‌توانید با معرفی فرصت‌های کارآموزی و یا اشتغال به صورت تمام‌وقت یا پروژه‌ای، به صورت حضوری یا آنلاین به کارآموزان کاریار با ما همکاری کنید.
برای همکاری در زمینه‌ی جذب نیرو یا کسب اطلاعات بیشتر با کاریار تماس بگیرید.

برای همکاری با ما تماس بگیرید

تماس-با-ما 1
عضو نظام صنفی رایانه‌ای
دارای گواهی شرکت خلاق
دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره 17، طبقه 2 

تلفن :

۰۲۱-٨٨٨۴۲۶۹۳

۰٩۰۵۷۲۵۷۱۸۳

کپی رایت 2023  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است