همکاری با کاریار

همکاری داوطلبانه

 

ما در کاریار مهارت‌های ساده و کاربردی کدنویسی را به صورت آنلاین به افراد علاقه‌مند در  سراسر ایران آموزش می‌دهیم تا برای آن‌ها امکان اشتغال فراهم شود. چشم‌انداز ما کشوری است که در آن کسی به خاطر محدودیت جغرافیایی یا نداشتن دسترسی به امکانات، از یادگیری و اشتغال باز نمی‌ماند.

اگر علاقه‌مند به فعالیت اجتماعی هستید و از ارتقای کیفیت زندگی دیگران لذت می‌برید، عضوی از خانواده‌ی کاریار باشید

شما می‌توانید به عنوان منتور، مربی حل تمرین، مدرس دوره‌های تخصصی، مدرس کارگاه‌های آموزشی یا داور جلسات ارائه پروژه‌های پایانی مهارت‌آموزان با کاریار و مهارت‌آموزانش همراه شوید.

منتور |  منتورها در کاریار از مدیران ارشد یا میانی بهترین شرکت های داخلی و بین المللی هستند که حداقل ۷ سال سابقه کاری در یکی از حوزه های تکنولوژی را دارند. منتورها با به اشتراک گذاشتن ثمره تجربه و تخصصشان، مهارت‌آموزانی که در ابتدای مسیر حرفه‌ای هستند را راهنمایی می‌کنند؛ زمان مورد نیاز برای این فعالیت داوطلبانه ۲ ساعت در ماه  است.

مربی حل تمرین | مربیان حل تمرین در کاریار با تسلط بر یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی پایتون یا جاوا اسکریپت، کتابخانه‌ی ری‌اکت یا فریم ورک جنگو و اختصاص  ۲ ساعت در هفته، همراه مهارت‌آموزان می‌شوند و در بهتر پیش بردن مسیر آموزشی به مهارت‌آموزان کمک می‌کنند.

مدرس دوره‌های تخصصی | مدرسان در تدریس مباحث تخصصی در حوزه‌های فرانت‌اند، بک‌اند و تحلیل داده بر رشد دانش تخصصی مهارت‌آموزان تأثیر مستقیم و موثری دارند؛ تدریس محتوای تخصصی به اختصاص 36 ساعت در 3 ماه نیاز دارد.

مدرس کارگاه‌های آموزشی | کارگاه‌های ماهیانه یکی از بخش‌های جذاب و آموزنده در بسته آموزشی مهارت‌آموزان کاریار است. این کارگاه‌ها یا مکمل بسته‌های آموزش تخصصی مهارت آموزان است و یا در حوزه عمومی با هدف آشنایی با تخصص‌های مختلف، توسعه فردی و رشد مهارت‌های حرفه‌ای برگزار می شود. درباره‌ی کارگاه‌هایی که تا کنون برگزار شده‌است اینجا بخوانید. با اختصاص  ۲ تا ۴ ساعت در سال می‌توانید در این بخش همراه کاریار شوید.

داور | به دلیل پروژه محور بودن دوره‌های آموزشی کاریار، مهارت آموزان در پایان هر ترم، موظف به انجام پروژه و حضور در جلسات ارائه پروژه هستند. داوران در یکی از حوزه‌های تخصصی فرانت اند، بک‌اند و تحلیل داده تجربه کاری دارند و یا متخصص حوزه جذب و استخدام نیروهای جوان در حوزه تکنولوژی هستند. زمان مورد نیاز برای این فعالیت داوطلبانه ۴ ساعت در ماه است. 

همکاری با کاریار
تمایل دارید در کدام نقش داوطلبانه همراه کاریار شوید؟

همکاری مؤسسات نیکوکاری

اگر شما از موسسات نیکوکاری هستید که به دانش آموزان و دانشجویان مستعد، بورسیه تحصیلی می‌دهید، با معرفی دانش‌آموزان و دانشجویان علاقمند خود به کاریار زمینه‌ای فراهم کنید تا این افراد وارد دوره‌های آموزشی کاربردی و معطوف به اشتغال در زمینه کدنویسی شوند.
برای معرفی مهارت‌آموزان یا کسب اطلاعات بیشتر با کاریار تماس بگیرید.

همکاری مؤسسات آموزشی

اگر شما موسسه آموزشی هستید که دوره‌های مرتبط با برنامه‌نویسی، طراحی وب، ICDL و یا دوره‌های توسعه فردی چون دوره مهارت‌های ارتباطی برگزار می‌کنید، می‌توانید با معرفی مدرس‌ها و دوره‌های آموزشی خود، امکان آموزش را برای مهارت‌آموزهای کاریار فراهم کنید.
برای همکاری در حوزه‌ی آموزش یا کسب اطلاعات بیشتر با کاریار تماس بگیرید.

همکاری کسب‌وکارها

اگر شما از کسب و کارهایی هستید که نیاز به برنامه‌نویس دارید، می‌توانید با معرفی فرصت‌های کارآموزی و یا اشتغال به صورت تمام‌وقت یا پروژه‌ای، به صورت حضوری یا آنلاین به کارآموزان کاریار با ما همکاری کنید.
برای همکاری در زمینه‌ی جذب نیرو یا کسب اطلاعات بیشتر با کاریار تماس بگیرید.

برای همکاری با ما تماس بگیرید

تماس-با-ما 1
عضو نظام صنفی رایانه‌ای
دارای گواهی شرکت خلاق
دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره 17، طبقه 2 

تلفن :

۰۲۱-٨٨٨۴۲۶۹۳

۰٩۰۵۷۲۵۷۱۸۳

کپی رایت 2023  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است