خبر هفته پذیرش
۷ دی، ۱۴۰۱
دورهمی مهارت‌آموزان در صبح پاییزی
۸ دی، ۱۴۰۱
برگزاری اولین دوره‌ی آموزش حرفه‌ای کاریار

اولین دوره از سری دوره‌های آموزش حرفه‌ای مدرسه آنلاین کاریار با همکاری جمعی از متخصصان برجسته حوزه منابع انسانی، جذب و استخدام آغاز شد.

این دوره که از ۱۶ مهر ماه آغاز شده است، شامل ۲۴۶ نفر ساعت آموزش آنلاین برای گروهی از مهارت آموزان کاریار است، که دوره های تخصصی خود را به اتمام رسانده اند. 

هدف از این دوره که برای سه مسیر آموزشی برنامه‌نویسی فرانت‌اند، بک‌اند و امور اداری برگزار می‌شود، ارتقای توان اشتغال‌پذیری مهارت‌آموزانی است که دوره‌های آموزش تخصصی خود را با موفقیت به اتمام رسانده‌ و آماده ورود به بازار کار هستند. 

همچنین به منظور ایجاد ارتباط موثرتر با شرکت‌کنندگان دوره و هدایت آنها به سمت مسیرهای شغلی مناسب، جلسات کوچینگ حرفه‌ای توسط متخصصان کاریار و به صورت هفتگی و فردی برای تمامی شرکت‌کنندگان دوره تدارک دیده شده است.

این دوره، علاوه بر کارگاه‌های اصلی، شامل جلسات گروهی هفتگی به منظور گفت و گوی جمعی، بررسی تکالیف محول شده و انتقال تجربه میان فارغ‌التحصیلان دوره‌های گذشته کاریار با شرکت کنندگان است.

رزومه‌نویسی، مصاحبه شغلی،نت‌ورکینگ و ایجاد شبکه کاری، بررسی تجربیات و چالش های روزهای اول کار و مسئولیت اجتماعی و رفتار حرفه‌ای از جمله عناوین کارگاه های این دوره است. کارگاه ها تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت.

شرکت در دوره آموزشی برای مهارت آموزان رایگان است و تمامی مهارت آموزان توسط شرکت داتین بورسیه شده اند.

شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم (با نام تجاری داتین)، یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید نرم‌افزار و ارائه راهکارهای جامع بانکی و مالی است. مجموعه داتین در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف حمایت از آموزش، توانمندسازی و رشد حرفه‌ای مهارت‌آموزانی که در ابتدای مسیر یادگیری برنامه‌نویسی هستند، با کاریار تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

آبان ۴, ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است