کارگاه “چگونه فریلنسر موفقی شوم ؟” با ارائه خانم الهام غفارزاده، مدیر آموزش و مارکتینگ پونیشا برگزار شد
۴ دی، ۱۴۰۱
کارگاه “آشنایی مقدماتی با طراحی محصول” خانم آیدا خدیوی‌فرد، مدیر‌ محصول اپلیکیشن فانوس برگزار شد
۴ دی، ۱۴۰۱
رمعرفی پادکست – پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «چهارراه کامپیوتر»

مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

«چهارراه کامپیوتر»، پادکستی است درباره تکنولوژی به گفته تولیدکنندگان آن، هدف این پادکست آموزش کامپیوتر به زبان ساده است و تلاش می‌کند مسائل کامپیوتری که از نظر بقیه پیچیده است، را به شکلی ساده ارائه کند تا برای هر قشری قابل‌ درک باشد. همچنین در توضیحات این پادکست هیجان‌انگیز هدف از این کار کمک به بهتر فکر کردن ذکر شده است. چهارراه کامپیوتری‌ها معتقدند که اگرهمه چیز را بلدید و نیازی به یادگیری ندارید، اگر علاقه‌ای به یادگیری کامپیوتر ندارید و دنبال معجزه هستید و اگر برای یادگیری و پیشرفت وقت ندارید آموزش‌های چهارراه کامپیوتر برایتان مناسب نخواهد بود.

«چهارراه کامپیوتر» در واقع یک سایت آموزشی است که از سوی اردشیر کاویانی ایجاد شده و بخش پادکست این سایت، از سال ۱۳۹۸ آغاز به فعالیت کرده و تاکنون ۱۴ اپیزود منتشر کرده است. از اپیزودهای اخیری که در آن به اشتراک گذاشته شده می‌توان به «باویروس و یا… بدافزارها آشنا بشید»، «همه چیز درباره‌ی داشتن سایت»، «فیک نیوز! بیاید زودباور نباشیم»، «کرونا کست»، «چجوری از کامپیوتر پول در بیاریم؟!»، «پیدا کردن شیر مرغ تا جون آدمیزاد»، «پرینت و پرینتر از فیش رستوران تا قایق»، «Cloud، SSD، HDD مسئله این است»، «امنیت، کلاهی که ولش کردیم» و «کامپیوتر یا کپی پر نقص از بدن انسان» اشاره کرد.

پادکست چهارراه کامپیوتر را علاوه بر سایت این پادکست، از نرم افزارهای پادگیری چون Cast Box ،Apple Podcast نیز می‌توانید بشنوید.

دی ۲۹, ۱۳۹۹

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است