جلسه هم‌اندیشی و تقدیر از داوطلبان و همراهان دوره آموزشی اول کاریار برگزار شد
۵ دی، ۱۴۰۱
معرفی پادکست – پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «خورشت تکنولوژی»
۵ دی، ۱۴۰۱
Coursera آموزش رایگان از بهترین دانشگاه‌های دنیا تنها با یک کلیک!

مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

کورسرا یک پلتفرم یادگیری آنلاین جهانی است که توسط Daphne Koller و Andrew Ng در سال ۲۰۱۲ بنیان‌گذاری شد. هدف آندرو و دفنه ارائه مهارت‌های متنوع شغلی و فردی به تمامی اقشار در سراسر جهان بود. این پلتفرم امروزه به هر فردی در هر نقطه کره زمین امکان دسترسی به دوره‌ها، مدارک آنلاین از دانشگاه‌ها و کمپانی‌های برجسته‌ی دنیا را می‌دهد. دوره‌های کورسرا طیف وسیعی از موضوعات از جمله: هنر و علوم انسانی، علم کامپیوتر، علم داده، تکنولوژی اطلاعات، ریاضی و منطق، بیزنس و …  را فرامی‌گیرد.

اگر به سایت کورسرا مراجعه کنید می‌توانید بهترین دوره‌های اخیر این پلتفرم را در چهار گروه اصلی زیر مشاهده و در آن‌ها شرکت کنید:

دوره‌های آنلاین: پیدا کردن هدف و معنی در زندگی، درک تحقیقات پزشکی، زبان ژاپنی برای مبتدی‌ها، مقدمه‌ای بر محاسبات ابری و … 

دوره‌های تخصصی آنلاین: زبان پایتون برای همه، تست خودکار نرم‌افزار، علم داده، علم داده با پایتون و … 

 دوره‌های آنلاین دارای گواهی: پشتیبانی فناوری اطلاعات گوگل، مهندس داده‌های ابری گوگل و … 

 دوره‌های با مدارک آکادمیک آنلاین: علم کامپیوتر، بیزنس، بهداشت عمومی و علم داده و … 

کورسرا با بیش از ۲۰۰ دانشگاه و شرکت پیشرو در جهان از جمله : دانشگاه استنفورد، کالج سلطنتی لندن، گوگل، دانشگاه ایلینویز، دانشگاه میشیگان و … همکاری می‌کند تا آموزش آنلاین و مرتبط با شغل افراد و سازمان‌ها را در سراسر جهان ارائه کند. بیش از ۷۷ میلیون مهارت‌آموز، ۵۰۰ کمپانی، ۶۰۰۰ دانشگاه، مجموعه تجاری و دولت‌، در هر زمان و هر نقطه‌ای از جهان از آموزش‌های آنلاین کورسرا استفاده می‌کنند.

کورسرا هم‌چنین اپلیکیشنی حرفه‌ای دارد که از google play  و  app store قابل دانلود است.

اسفند ۸, ۱۳۹۹

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است