جلسات ارزیابی پروژه‌های پایانی مهارت‌آموزان گروه طراحی‌وب برگزار شد
۵ دی، ۱۴۰۱
باهم یاد بگیریم – معرفی اپلیکیشن محبوب “Khan Academy”
۵ دی، ۱۴۰۱
معرفی پادکست – پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «طراح وب‌سایت»

مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

«طراح وب‌سایت»، همان‌طور که از اسم‌اش پیدا است، پادکستی راجع به مباحث مختلف طراحی‌ سایت است. اگر علاقه‌مند به فعالیت در این حوزه هستید این پادکست گزینه‌ی مناسبی خواهد بود تا گام به گام، از آغاز تا حرفه‌ای شدن با اپیزودهای آموزشی‌ این پادکست همراه شوید. تیم طراح وب‌سایت ۵ دوست صمیمی هستند که در دوران کارشناسی‌ارشد تصمیم به فعالیت در دو حوزه تولید محتوا و طراحی سایت گرفتند و هدف‌شان، آموزش به‌روزترین تکنولوژی برای ساخت و راه‌اندازی سایت و افزایش دانش علمی افراد متخصص و علاقه‌مند است.

این پادکست از سال ۱۳۹۸ آغاز به فعالیت و تاکنون ۲۶ اپیزود منتشر کرده است. از اپیزودهای اخیری که در آن منتشر شده می‌توان به «چگونه امنیت سایت را بالا ببریم؟»، «صفحه فرود یا لندینگ پیج»، «ری‌اکت چیست؟»، «بهترین ایده‌های پول‌ساز برای طراحی سایت»، «چه زمانی باید به طراحی مجدد سایت فکر کنیم؟»، «سایت یا اینستاگرام؟»، «طراحی واکنشگرا چیست؟»، «تفاوت طراحی UI و UX چیست»، «از چه رنگی برای طراحی سایت استفاده کنیم؟»، «وردپرس یا جوملا»، «تفاوت سیستم مدیریت محتوا و سایت‌سازها چیست» و «وایفریم چیست؟» اشاره کرد.

پادکست طراح وب‌سایت را علاوه بر سایت این پادکست از نرم افزارهای پادگیری چون Googole Podcast ، Cast Box نیز می‌توانید بشنوید.

بهمن ۱۶, ۱۳۹۹

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است