مصاحبه با خدیجه جهانبخش‌یگانه، مهارت‌آموز دوره طراحی‌وب
۴ دی، ۱۴۰۱
معرفی کتاب – کتاب چی بخونیم؟ عنوان کتاب:«شازده کوچولو»
۴ دی، ۱۴۰۱
مصاحبه با فرجاد باباپور‌مفرد، مهارت‌آموز طراحی‌وب

مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

فرجاد جان لطفا کمی خودت را برای ما معرفی کن تا خواننده‌های مجله کاریار با تو بیشتر آشنا شوند:

من کارشناسی نرم افزار خوانده‌ام. متولد سال ۱۳۶۳، ۳۶ ساله و ساکن کرج هستم. چندسال به عنوان کارشناس فروش و پشتیبان سایت کار کرده‌ام و سال گذشته کارم را از دست دادم و بعد تصمیم گرفتم در حوزه تخصصی رشته تحصیلی‌ام کار کنم. چند تا کار طراحی وبسایت انجام دادم، اما احساس کردم یک ضعف‌هایی دارم که بهتر است در این زمینه آموزش ببینم. 

 لطفا از آشنایی‌ات با کاریار و تجربه آموزشی‌ای که در این مدت داشتی بگو.

دوره آموزشی و همه چیز در کاریار برای من بسیار متفاوت بوده و از دانشگاه و کلاس‌های درس دیگر خیلی برایم مفید‌تر بوده‌است. اینجا همه چیز با پیگیری بالا انجام می‌شود، نظم بسیار خوبی وجود دارد و همه چیز سر وقت شروع می‌شود. همه چیز از نظر من عالی است. خصوصا پشتیبانی منتورها و کمک نیروهای پشتیبانی که هر سوالی که برای من پیش آمده با دقت و دلسوزی راهنمایی‌‌ام کرده‌اند. البته ما هنوز در شروع کار هستیم و امیدوارم بتوانم با کمک کاریار دوره‌ی تخصصی‌تری بگذارنم و بتوانم به صورت حرفه‌ای در زمینه طراحی‌وب کار کنم. 

در زمینه حرفه‌ای و شغلی دوست داری چه مسیری را طی کنی و به چه چیزی در این زمینه دست پیدا کنی؟

من دوست دارم بتوانم دانشم را به جایی برسانم که به صورت حرفه‌ای به عنوان یک فریلنسر موفق کار کنم. این را خیلی دوست دارم که بتوانم یک پروژه‌‌ای را به صورت صفر تا صد خودم مدیریت کنم و به نتیجه برسانم و هم چنین مدیرت زمان پروژه هم با خودم باشد. البته من چند سال پیش یک سکته مغزی داشتم که در نتیجه آن دچار معلولیت شدم و بنابراین شرایط خاصی هم دارم و ترجیح می‌دهم در خانه کارم را انجام بدهم چون طی کردن مسیر برایم سخت است و انرژی زیادی از من می‌گیرد، اینکه بتوانم در خانه کارم را انجام بدهم برایم خیلی مناسب خواهد بود. بنابراین امیدوارم با گذراندن دوره‌های آموزشی در کاریار، بتوانم یک کار فریلنسری داشته باشم. 

بهمن ۴, ۱۳۹۹

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است