سومین رویداد مشترک کاریار و کافه بازار
۷ دی، ۱۴۰۱
کتاب چی بخونیم؟ کتاب «جاده شخصیت»
۷ دی، ۱۴۰۱
گزارش بوت‌کمپ آموزشی کاریار

بوت‌کمپ آموزشی کاریار در اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد:

بوت کمپ یکی از مراحل ارزیابی و پذیرش متقاضیان برای ورود به دوره‌های آموزشی کاریار است که با هدف سنجش میزان تعهد و توانمندی متقاضیان و هم‌خوانی اهداف و انگیزه‌هایشان با مسیرهای آموزش و اشتغال کاریار و همچنین آشنایی متقابل متقاضیان با فرآیند‌های آموزش و کارآموزی کاریار طراحی شده است تا در نهایت هدفمندترین افراد برای ورود به کاریار انتخاب شوند. این بوت کمپ  از ۱۷ تا ۲۱ اریبهشت ماه ۱۴۰۱ به مدت ۲۵ ساعت برگزار شد.

از بین ۲۴۰ متقاضی اولیه ۷۶ نفر به این رویداد آموزشی دعوت شدند، در این رویداد خانم‌ها و آقایان با نسبت تقریبا برابر و با میانگین سنی ۲۵ سال شرکت کردند.

مهارت‌آموزان از ۱۶ استان تهران، مازندران، سمنان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، یزد، فارس، اصفهان، کردستان، لرستان، زنجان، گلستان، آذربایجان غربی و خوزستان در این رویداد حضور داشتند.

کاریار در راستای اجرای عدالت آموزشی، با سمن‌ها و موسسات نیکوکاری همکاری و مهارت‌آموزان واجد شرایط را تا ۹۵٪ بورسیه می‌کند و در این بوت کمپ ۱۷ موسسه نیکوکاری برای معرفی مهارت‌آموزان واجد شرایط همراه کاریار بودند.

بخش‌های این بوت کمپ شامل کارگاه‌های تخصصی مبانی کامپیوتر و تفکر الگوریتمی و کارگاه‌‌ مهارت‌های نرم بود و همچنین شرکت‌کنندگان با مدل آموزشی کاریار و مسیر اشتغال هر دوره‌ی تخصصی آشنا شدند تا پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را داشته باشند.

بخشی دیگر از این بوت‌کمپ، جلسه‌ی مهارت‌آموزان با منتورها، سرگروه‌ها و تیم کاریار بود تا برای انتخاب رشته راهنمایی شوند و چشم‌اندازی از مسیر شغلی خود ترسیم کنند.

این بوت‌کمپ روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ تمام شد و مهارت آموزانی که آزمون‌های پایانی و معیارهای تعیین شده را با موفقیت پشت سر گذاشتند وارد مرحله مصاحبه تصویری با منتورها و انتخاب رشته نهایی شدند.

خرداد ۲۴, ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است