رمعرفی پادکست – پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «چهارراه کامپیوتر»
۴ دی، ۱۴۰۱
نرگس بنی اسدی / مشاور هیات مدیره
۴ دی، ۱۴۰۱
کارگاه “آشنایی مقدماتی با طراحی محصول” خانم آیدا خدیوی‌فرد، مدیر‌ محصول اپلیکیشن فانوس برگزار شد

کارگاه “آشنایی مقدماتی با طراحی محصول” با ارائه خانم آیدا خدیوی‌فرد در تاریخ دوشنبه 29 دی ماه 1399 به صورت آنلاین و به طور رایگان، برای اعضای خانواده‌ی کاریار برگزار شد. خانم آیدا خدیوی‌فرد، کارشناسی‌ارشد مدیریت IT از دانشگاه شهید‌ بهشتی را دارا است. ایشان مدیر محصول اپلیکیشن مالی فانوس است و سابقه‌ی سال‌ها مشاوره در حوزه‌ی IT و مدیریت‌محصول را در رزومه‌ی خود دارد. در این کارگاه مهارت‌آموزها، اعضای تیم اجرایی و برخی از اعضای هیات مدیره و مشاران کاریار حضور داشتند. 

هدف از این کارگاه آموزش اصول اولیه کاربرد‌پذیری محصول نرم‌افزاری، برای مهارت‌آموزهای دوره‌های مختلف کاریار به ویژه مهارت‌آموزهای گروه طراحی‌وب بود. 

مانند تمام وبینارهای گذشته، مهارت‌آموزهای کاریار با طرح پرسش‌های گوناگون، استقبال خود را از برگزاری این کارگاه، نشان دادند. برخی از پرسش‌هایی که در کارگاه مورد بررسی قرار گرفتند به شرح زیر است:

در مورد طراحی تبلیغات نیز آیا اصول طراحی محصول مصداق دارد؟

در زمینه طراحی‌وب چگونه از کمال‌گرایی و وسواس بیش از اندازه، فاصله بگیریم؟

چگونه در طراحی اپلیکیشن فانوس از روش Design Thinking استفاده کردید؟ 

برای کسانی که دوره‌ی طراحی‌وب می‌گذرانند، آیا یادگیری Design UX الزامی است؟ و از کجا باید شروع کنیم؟

در پایان یادآور می‌شویم که تیم کاریار به صورت مستمر و پیوسته در حال برگزاری کارگاه‌های متنوع و متناسب با نیاز مهارت‌آموزها با بهره‌گیری از دانش متخصص‌های حوزه‌های مرتبط است. این وبینار سومین کارگاه آنلاین در جهت استراتژی آموزش کاریار است و وبینارها ادامه خواهد یافت.

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است