رویداد “یاد بگیر و به کار بگیر” در تهران، بیرجند و قائن برگزار شد.
۱۰ اسفند، ۱۴۰۱
عید دیدنی مهارت‌آموزان کاریار در استانه‌ی سال نو
۱۴ فروردین، ۱۴۰۲
رویداد "تا...کد" در زاهدان برگزار شد.

رویداد “تا … کد” کاریار در استان سیستان و بلوچستان، در تاریخ‌  ٩ اسفند ماه در شهر زاهدان به صورت حضوری برگزار شد و ۳٢ نفر از دانشجویان و علاقه‌مندان به اشتغال در حوزه IT در این رویداد شرکت کردند.

برگزاری کارگاه مشارکتی طراحی مسیر شغلی “رایگان” و آشنایی با کاریار دو بخش این رویداد بود.

کاظم متولی -مشاور و تسهیلگر جماعت‌محور- کارگاه را با یک بازی معارفه بر اساس ویژگی افراد  آغاز کرد. پس از آن در یک کار گروهی شرکت‌کننده‌ها به بارش فکری درباره‌ی مسیر شغلی‌شان و قدم‌هایی که برای طی کردن این مسیر باید بردارند پرداختند.

امین رشیدبیگی منتور کاریار نیز به طور آنلاین در این رویداد همراه بود و تجارب خود درباره‌ی مسیر شغلی در حوزه‌ IT با شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشت.

در پایان شرکت‌کنندگان رویداد با کاریار، مسیرهای آموزشی آشنا شدند و آغاز پذیرش دوره‌ی آموزشی بهار ۱۴۰۲ به آنها اطلاع‌رسانی شد.این دوره‌ی آموزشی با همکاری دیجی‌کالا برگزار می‌شود.

در این دوره‌ی آموزشی متقاضیان ثبت‌نام می‌توانند در سه مسیر آموزشی معطوف به اشتغال برنامه‌نویسی، طراحی وب و تحلیل داده ثبت نام کنند.

اگر علاقه‌مند به شرکت در دوره‌ها و آشنایی بیشتر با مسیرهای آموزشی معطوف به اشتغال کاریار هستید می‌توانید با مراجعه به این لینک در کارگاه معارفه کاریار شرکت کنید. این کارگاه رایگان و به صورت آنلاین است. 

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2023  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است