مراسم تقدیر از داوطلبان کاریار برگزار شد
۸ دی، ۱۴۰۱
همه دروغ می‌گویند…
۱۳ دی، ۱۴۰۱
جلسات ارائه پروژه مسیر آموزش و اشتغال فرانت‌اند: طراحی وب پیشرفته و ری‌اکت برگزار شد.

جلسه ارائه پروژه طراحی وب پیشرفته و ری‌اکت مدرسه برنامه‌نویسی آنلاین کاریار در روزهای ٣ و ۴ دی ماه سال ١۴۰۱ برگزار شد.

در این جلسه که با مشارکت ۲۲ نفر از مهارت‌آموزان دوره طراحی وب پیشرفته  و ری‌اکت تشکیل شد، ۴ مهارت‌آموز از دوره ری‌اکت و ۱۸ مهارت‌آموز از دوره طراحی وب پیشرفته  ضمن معرفی خود و بیان برنامه‌های شغلی آینده، به ارائه پروژه‌های پایانی خود پرداخته و در مورد مسیر به ثمر رسیدن این پروژه‌ها و چالش‌هایی که با آن روبرو بوده‌اند توضیحاتی دادند. در پایان جلسه داوران، سوالاتی درباره پروژه و مسیر پیش روی مهارت‌آموزان پرسیدند.

داوری جلسه بر عهده آرین افشار -از منتورهای کاریار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری جوانه- محمد هادی طباطبایی -توسعه‌دهنده فرانت‌اند شرکت دیوار- و سارا زمانی -برنامه‌نویس فرانت‌اند در شرکت فناپ زیرساخت- بوده و مربیان حل تمرین مهارت‌آموزان نیز در جلسه حضور داشتند.

از دیگر میهمانان جلسه نیما قائدشرفی، علیرضا منصوری و کیان شلیله از منتورهای کاریار؛ زهرا عمرانی و محمد‌حسین بنی‌اسدی از اعضای هیئت‌مدیره کاریار و نادیا عربشاهی عضو منابع انسانی شرکت دیوار بودند؛ در پایان جلسه دکتر بنی‌اسدی دقایقی با مهارت‌آموزان صحبت کردند و برایشان آرزوی موفقیت کردند.

همه مهارت‌آموزان، با انگیزه پروژه‌های خود را ارائه کرده و دو نفر از مهارت‌آموزان که به دلیل اختلال شبکه اینترنت موفق به ارائه نشدند به صورت آفلاین، ویدئو ارائه و فایل پروژه خود را برای داوری ارسال کردند.

 ۳ دی ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است