در رویداد “تا…کد” زاهدان چه گذشت
۱۰ اسفند، ۱۴۰۱
درباره‌ی “تا … کد” همکاری دیجی‌کالا و کاریار بدانیم
۲۰ فروردین، ۱۴۰۲
عیددیدنی خانواده‌ی کاریار در آستانه‌ی سال نو

در آستانه سال نو و عید نوروز، مهارت‌آموزان کاریار در یک رویداد مجازی در بستر سامانه آموزشی کاریار به دید و بازدید نوروزی پرداختند.

این عید دیدنی ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ برگزار شد و تمام مهارت‌آموزان کاریار به آن دعوت شده بودند.

دکتر فرشید اردوانی عضو هیئت مدیره کاریار در این جلسه فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به مهارت‌آموزان تبریک گفته و از اهمیت هدف گذاری در سال جدید و تلاش برای رسیدن به موفقیت صحبت کردند.

علیرضا منصوری و محسن شریفانی، منتورهای کاریار و زهرا عمرانی مدیرعامل هم در این دورهمی حضور داشتند و برای مهارت‌آموزان آرزوی روزهای روشن در سال نو را داشتند.

اتفاق جذاب این عید دیدنی این بود که حاضرین جلسه در گروه‌های چند نفره تقسیم شدند و به عنوان یادگاری سال نو به همدیگر عیدی دادند و رسم دیرین دید و بازدیدهای نوروزی را به صورت مجازی برگزار کردند.

هر فرد یک عیدی با خود به مهمانی آورده بود، این عیدی‌ها شامل لینک کتاب، لینک پادکست، لینک وب سایت، جمله‌ای که در سال گذشته به آن‌ها کمک کرده بود،  یک آرزوی خوب در سال جدید و … بود.

بعد از دید و بازدید گروهی هر کس عیدی‌ای که به یادگار گرفته بود را معرفی کرد و احساس خودش را درباره آن توصیف کرد.

در انتها هر فرد بهترین اتفاقی که در سال ۱۴۰۱ برایش افتاده بود را با حاضرین به اشتراک گذاشت و یک آرزوی خوب برای سال جدید به حضار جلسه هدیه داد و جلسه با گرفتن عکس یادگاری دسته جمعی به پایان رسید.

به امید سالی خوب برای همه🌿

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2023  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است