کتاب چی بخونیم؟ کتاب «کِی؛ ترفندهای علمی زمان‌سنجی عالی»
۶ دی، ۱۴۰۱
مصاحبه با مریم حقی‌فام، مربی حل تمرین کاریار​
۶ دی، ۱۴۰۱
پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «رادیو جولون»

پادکست رادیو جولون پادکستی برای گفتن و شنیدن از سفر است. سازندگان پادکست، دو جهانگرد به نام‌های کیمیا خسروی و سالار موسوی هستند که در هر اپیزود درباره‌ی تجربیات‌شان از سفرهایی که داشته‌اند، صحبت می‌کنند. اما این گپ و گفت فقط به بازگویی خاطرات محدود نمی‌شود، بلکه هم مقاصد گردشگری معرفی و بررسی می‌شوند و هم دغدغه‌هایی همچون تنها سفر رفتن، سفر زنان، ویزا و هیچ‌هایک مطرح می‌شوند.

اولین اپیزود رادیو جولون، که درباره سفر به گرجستان بود، در ۲۲ مهرماه ۱۳۹۶ منتشر شد. این پادکست تاکنون با انتشار چهل و سه اپیزود به فعالیت خود ادامه داده است. سفر با دوچرخه، کار در سفر، ترس‌های سفر، سفرتراپی و راه‌کارهای سفر کم‌هزینه و اصولی از جمله موضوعات جذابی هستند که در این پادکست درباره‌شان می‌شنوید. همچنین می‌توانید اطلاعاتی کاربردی در زمینه سفر به کشورهایی از جمله روسیه، هند، گرجستان، تایلند و شهرهایی مانند شیراز، کرمان، یزد و رشت کسب کنید.

اگر به گردشگری و ماجراجویی علاقه‌مندید و یا اگر نمی‌دانید سفر را از کجا و چطور آغاز کنید و یا از افزایش اطلاعات عمومی خود لذت می‌برید، رادیو جولون را بشنوید. علاوه بر آن، می‌توانید سری به سایت این پادکست بزنید و سفرنامه‌ها و مقالات حوزه گردشگری را بخوانید.

رادیو جولون در سایت خود پادکست، کست‌باکس، اسپاتیفای، اپل‌پادکستس، شنوتو، ناملیک و … در دسترس است.

 ۰۲ ابان ۱۴۰۰

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است