کارگاه کاهش استرس براساس ذهن آگاهی یا مایندفولنس (mindfulness)
۷ دی، ۱۴۰۱
سومین رویداد مشترک کاریار و کافه بازار
۷ دی، ۱۴۰۱
دومین رویداد مشترک کاریار و کافه بازار
 دومین رویداد، از سری رویدادهای مشترک چهارگانه کاریار و کافه بازار روز پنجشنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار شد. در این رویداد ۶ ساعته، که به صورت آنلاین بود، ۲۲ نفر از مهارت آموزان منتخب و مربیان حل تمرین حضور داشتند. هدف از طراحی و برگزاری این چهار رویداد فراهم آوردن فرصتی برای مهارت آموزان کاریار است تا با فضای کار حرفه ای و مسیر پیشرفت شغلی آشنا و از تجربیات ارزشمند متخصصان در استارت‌آپ‌های کوچک و سازمان‌های پیشرو بهره مند شوند.
کارگاه اول از رویداد دوم، با خوش‌آمد گویی و صحبت‌های زهرا عمرانی، مدیرعامل کاریار آغاز شد و پس از آن امیرمحمد جذبی، مدیر جذب استعداد در کافه بازار درباره‌ی مفهوم همکاری‌های حرفه‌ای در تیم صحبت کرد و درباره اهمیت تقویت مهارت‌هایی که به همکارهای حرفه‌ای در تیم منجر می‌شود، توضیح داد. در ادامه‌ی این بخش از رویداد، مخاطبان در یک فعالیت گروهی شرکت کردند که تمرینی برای آشنایی بیشتر با مفهوم همکاری بود.
در کارگاه دوم، محمد مهدی ایل‌بیگی مهندس نرم افزار در کافه بازار، درباره‌ی ابزارهایی که به کمک آن‌ها می‌توان همکاری‌های حرفه‌ای در تیم داشت، از جمله و اصول ۱۲ گانه آن و اسکرام صحبت کرد. در کارگاه سوم که به آموزش مهارت‌های ارتباطی مورد نیاز در همکاری‌های حرفه‌ای در تیم اختصاص داشت، حمید پورجم مدیر مهندسی کافه بازار، در مورد شیوه‌ی رفتار و برقراری ارتباط در محیط کار  صحبت کرد. در این کارگاه پیرامون مفهوم تیم و آسیب‌هایی که ممکن است یک تیم را تهدید کند و نقش هر فرد در بهبود عملکرد تیم گفت و گو شد.

۰۷ تير ۱۴۰۰

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است