معرفی کتاب – کتاب چی بخونیم؟ عنوان کتاب:«بارون درخت‌نشین»
۵ دی، ۱۴۰۱
باهم یاد بگیریم – پردرآمدترین مشاغل سال ۱۴۰۰/۲۰۲۱ چه مشاغلی هستند؟
۵ دی، ۱۴۰۱
معرفی پادکست – پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «رادیو کار نکن»

مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

«رادیو کارنکن» پادکستی است که به زندگی آدم‌هایی می‌پردازد که شغل برای آنها تنها به معنای کار نیست و با شغلشان زندگی می‌کنند. آدم‌هایی که وقتی در محل کارشان هستند لازم نیست که مدام به ساعتشان نگاه کنند و منتظر به پایان رسیدن کارشان باشند. این پادکست گفتگو محور درباره شغل است و شما را با آدم‌هایی آشنا می‌کند که تنها اهل کار کردن نیستند و از کارشان لذت می‌برند و در این پادکست از مسیر شغلی خود می‌گویند. در سایت این پادکست که از سوی امین آرامش اداره می‌شود، علاوه بر قسمت‌های مختلف پادکست مطالب آموزشی بسیاری چون معرفی کتاب و مقالاتی در حوزه کسب و کار یادگیری هم بر این وبسایت وجود دارد که با مراجعه به آن می‌توانید از آنها هم استفاده کنید. با توجه به اینکه این پادکست نگاه متفاوتی به شغل و کسب و کار دارد، گوش دادن به آن بسیار لذت بخش و آموزنده است و دریچه جدیدی به روی دنیای کار برای ما باز می‌کند. 

تاکنون ۲۹ قسمت از این پادکست منتشر شده که از میان آن می‌توان به گفتگو با «امیرمحمد قربانی، دانشجوی ممتاز پزشکی»، «کیوان محیط‌مافی، مدیر ارشد محصول در دیجیکالا»، «متین لشکری، هم‌بنیان‌گذار تور غذای ایرانی»، «نگین نصیری، هم‌موسس حیاط ۶۵»، «محمد قائم پناه، بنیان‌گذار و مدیر کشمون»، «مرضیه سیدصالحی، بنیان‌‍گذار جیب استودیو و طراح لباس» و غیره اشاره کرد. 

برای دسترسی به این پادکست می‌توانید علاوه بر وبسایت این پادکست از اپ‌های پادگیری چون Cast box  و iTunes هم استفاده کنید.

۱۹ اسفند ۱۳۹۹

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است