همه دروغ می‌گویند…
۱۳ دی، ۱۴۰۱
کارگاه “آشنایی با دیجیتال مارکتینگ” برگزار شد
۸ بهمن، ۱۴۰۱
مصاحبه با مریم بابازاده

مریم عزیز لطفا خودت را معرفی کن تا خواننده‌های مجله کاریار با تو بیشتر آشنا شوند.

من مریم بابازاده هستم ۲۷ سالمه از تهران، فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته آمار و کاربردها.

کی وارد کاریار شدی و چه دوره هایی را گذراندی؟

سال ۱۳۹۹ وارد کاریار شدم، یعنی جزو اولین دوره در کاریار بودم و توانستم طراحی‌وب مقدماتی، طراحی‌وب پیشرفته و دوره وردپرس و PHP را با موفقیت پشت سر بگذارم.

از تجربه‌ی کاری که به تازگی شروع کردی برای ما بگو؟

اول از همه به جرأت می‌توانم بگویم که گذراندن همه دوره‌های تخصصی و غیرتخصصی در کاریار به من کمک کرد که با اعتماد به نفس کامل در مصاحبه شرکت کنم و با توجه به مطالبی که در این دوره‌ها یاد گرفته‌بودم این مسیر اولیه مهم را با موفقیت پشت سر بگذارم و الان نزدیک به دو ماه است که به کاری که علاقه‌مند هستم و مربوط به این حوزه است، فعالیت می‌کنم و این موفقیت و حس خوب هر روزم را می‌توانم بگویم مدیون تیم خوب کاریار هستم. من در شرکت سکاف در بخش IT مشغول به فعالیت هستم. 

شما در راه‌اندازی سامانه‌ی آموزشی کاریار همراه بودی از این تجربه برامون بگو؟

بعد از گذراندن دوره‌ها در کاریار این سعادت را پیدا کردم که سامانه آموزشی کاریار را راه اندازی کنم، اولین بار بود که در این مسیر قرار گرفته‌بودم برای همین می‌دونستم که خیلی باید تلاش کنم تا بتوانم بازده‌ای خوبی داشته باشم خیلی به چالش‌های زیادی برخورد کردم و خیلی برای پیدا کردن راه حل برای رفع مشکل درگیر شدم ولی خداروشکر توانستم از عهده این وظیفه برآیم ناگفته نماند که در این مسیر خیلی مطالب جدید و جذابی را یاد گرفتم، در اینجا از آقای ترابی که در این مسیر همه جوره همراه من بود تشکر می‌کنم.

با توجه به تجریه‌ی خود در کاریار و مواجه با چالش‌ها برای مهارت‌آموزانی که تصمیم داشته باشند در کاریار دوره‌هایی را بگذرانند چه پیشنهادی داری؟

به نظر من در وهله ی اول پس از ورود از نظر زمانی جوری تنظیم کنند که نه به زندگی شخصی و نه در این مسیر دچار مشکل شوند چون مدیریت کردن کارها در زمان‌های مشخص شده خیلی مهم است و می‌تواند در این مسیر کمک کند، دوم اینکه اگر به بن‌بست برخورد کردند ناامید نشوند، خیلی قوی‌تر تو این مسیر تلاش کنند. به نظر من هیچ کاری نشد نداره با تلاش کردن می‌شود همه چیز را درست کرد و به هدف دست پیدا کرد، در آخر اینکه اگر می‌خواهند در این مسیر فردی موفق شوند در صورت مواجه شدن به چالش اول از همه سرچ کنند چون علاوه بر حل مشکل در بازه زمانی کم فهمیدن مشکل و رسیدن به جواب درست در این مسیر باعث می‌شود اون مشکل همیشه در ذهن فرد باقی بماند.

مریم عزیز بسیار ممنون از زمانی که برای مصاحبه اختصاص دادی. برای شما و همه مهارت‌آموزان کاریار آرزوی موفقیت داریم

۰۸ دی ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است