اجایل چیست؟ همه چیز درباره سیستم مدیریت چابک
۷ دی، ۱۴۰۱
غزل دستوری: بازار ایران تشنه‌ی نیروی کار حرفه‌ای در حوزه‌ی برنامه‌نویسی و طراحی وب است
۷ دی، ۱۴۰۱
دیدار پایان سال منتورهای کاریار

در آخرین سلسله نشست­های ماهانه­ی منتورهای کاریار، روز ۱ اسفند ۱۴۰۰ منتورهای کاریار در نشستی که به طور آنلاین برگزار شده بود، گرد هم آمدند.

در بخش اول این نشست، غزل دستوری، مدیر آموزش کاریار، گزارش عملکرد کاریار در سال گذشته را ارائه کرد. در این گزارش، آماری از وضعیت پذیرش مهارت­آموزان، فرایندهای آموزشی و رویدادهای برگزار شده و ورود به مرحله اشتغال کارآموزان، در سال ۱۴۰۰ ارائه شد. بخش جالب این گزارش، ارائه نتایج ارزیابی منتورها از دید مهارت­آموزان بود؛ نتایج این ارزیابی از ارتباط بسیار خوب مهارت­آموزان با منتورهای کاریار حکایت داشت و بیانگر تأثیر قابل توجه راهنمایی­های منتورها بر روشن شدن مسیر آموزشی و شغلی مهارت آموزان بود.

در بخش دوم این نشست، دکتر نرگس بنی اسدی، مشاور هیات مدیره کاریار و استاد دانشگاه استنفورد،  درباره­ی “نمونه کسب و کارهای اجتماعی موفق” در جهان صحبت کرد، کسب و کارهایی که به دست آوردن سود به تنهایی هدف آن­ها نیست، بلکه خلق ارزش­های اجتماعی را هدف اصلی خود قرار دادند. او همچنین مدل پروژه تازه تاسیس به نام “Emergence” را که مأموریت آن  حمایت از فرایند کارآفرینی و کسب و کارهایی با هدف اجتماعی است معرفی کرد.

 در بخش سوم هم، به گفت و گو و پرسش و پاسخ درباره فضای کسب و کارهای اجتماعی . مجموعه “Emergence” پرداخته شد و تجارب مشترک منتورهای کاریار به اشتراک گذاشته شد.

 

اسفند ۱, ۱۴۰۰

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است