مصاحبه با مریم قربانی ، مهارت آموز دوره فرانت‌اند در کاریار
۷ دی، ۱۴۰۱
ارائه پروژه تحلیل داده
۷ دی، ۱۴۰۱
راه‌اندازی سامانه آموزشی کاریار

با کمک مهارت آموزان کاریار سامانه‌ی آموزش مجازی کاریار راه اندازی شد  

 

از ابتدای سال ۱۴۰۰، و با توجه به افزایش تعداد مهارت آموزان کاریار، و نیازهای متنوع آموزشی در کاریار، به فکر راه اندازی یک سامانه اختصاصی برای کاریار افتادیم. با کمک و همراهی یکی از منتورهای کاریار و تعدادی از مهارت آموزان این سامانه در بهمن ماه سال گذشته راه اندازی شد و همه اطلاعات مهارت آموزان به آن منتقل شد.

از ابتدای سال جاری همه کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی کاریار بر این سامانه برگزار می‌شود، مهارت‌آموزانی که در کاریار ثبت نام کرده‌اند در این سامانه یک حساب کاربری دارند و در کلاس‌های مربوط به دوره‌ی خود و رویدادهای جانبی شرکت می‌کنند.

این سامانه بر پایه‌ی زیرساخت‌ها و فریم وورک‌های به‌روز طراحی و پیاده‌سازی شده  و پلتفرم موجود یک مجموعه قدرتمند از ابزارهای یادگیرنده محور و محیط‌های یادگیری مشارکتی را ارائه می‌دهد که به آموزش و به یادگیری قدرت می‌بخشد.

سامانه آموزشی کاریار، بعد از سایت کاریار، دومین پروژه ی کاریار استودیو بود که با مدیریت وحید ترابی (منتور کاریار) و همراهی مریم بابازاده (مهارت آموز کاریار)  طراحی و اجرا شد.

مریم بابازاده از مهارت‌آموزان دوره اول کاریار است که مسیر آموزشی فرانت‌اند را گذارنده  و  در طراحی و پیاده‌سازی این سامانه همراه کاریار بود؛

این که مهارت‌آموزان دانش و آموخته های خود را در توسعه زیرساخت‌های کاریار به کار می‌گیرند از دستاوردهای شیرین کاریار است.

خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است