پیشنهادهایی برای یادگیری بهتر
پیشنهادهایی برای یادگیری بهتر
۲ خرداد، ۱۴۰۲
چطور برای خودمان رزومه‌ی حرفه‌ای آماده کنیم؟
چطور برای خودمان یک رزومه‌ی حرفه‌ای آماده کنیم؟
۹ خرداد، ۱۴۰۲

هفته‌ی پذیرش “تا … کد” برگزار از ۲۶ تا ۳۰ فروردین برگزار شد.

تا…کد از کجا آمده است؟

تکنولوژی تعیین‌کننده آینده‌ی زندگی ماست. همه افراد با هر سطح توانایی و استعداد حق دارند از آموزش تکنولوژی بهره‌مند شوند. به همین دلیل دیجی‌کالا و کاریار با همکاری همدیگر دوره آموزشی برنامه‌نویسی را برای ساکنان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و حومه‌ی تهران برگزار می‌کنند تا افراد مستعد و توانمند بتوانند پس از پایان دوره وارد بازار کار شوند. “تا … کُد” نام این همکاری مشترک است.

۱۶۵۰ نفر از برای حضور در این هفته و دوره‌ی آموزشی تا…کد ثبت نام کرده بودند که ۱۵۸ نفر موفق شدند وارد این هفته شوند. ۱۳۰ نفر از متقاضیان ساکن سه استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و تهران (حومه) و ۲۸ نفر ساکن استان‌های گلستان، فارس، کرمانشاه، یزد، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، هرمزگان، اصفهان، مازندران، قزوین، خراسان رضوی و چهارمحال و بختیاری بودند. نسبت تعداد شرکت‌کنندگان خانم و آقا تقریبا برابر و میانگین سنی آنها ۲۶ سال بود.

از ۱۵۸ متقاضی شرکت در این دوره ۱۳۰ نفر واجد شرایط، پس از حضور در برنامه‌ی هفته پذیرش در دوره‌ی جدید ثبت نام شدند.

در این دوره نیز همانند دوره‌های پیشین موسسات نیکوکاری همراه کاریار بودند و متقاضیان از ۲۰ موسسه نیکوکاری در این دوره‌ی آموزشی شرکت کردند.

چرا هفته‌ی پذیرش؟

شرط موفقیت در هر مسیر شناخت کافی است.

هفته‌ی پذیرش مجموعه‌ی از کارگاه‌ها و جلسات مشاوره‌ی فردی و گروهی است که به متقاضیان ثبت نام در دوره‌های آموزشی کمک می‌کند تا با آشنایی بیشتر با مسیرهای آموزش و اشتغال دوره‌ی “تا … کُد” و شناخت بهتر از خودشان، انتخاب درستی داشته باشند. 

در این هفته متقاضیان با شرکت در سمینارهای تخصصی با مسیرهای آموزش و اشتغال فرانت‌اند، بک‌اند و تحلیل داده آشنا شدند؛ در کارگاه مدیریت زمان، تعاملات حرفه‌ای و اخلاق حرفه‌ای و کلاس الگوریتم شرکت کردند، با حضور در جلسات مشاوره و جلسات با سرگروه‌ها برای انتخاب رشته راهنمایی و مشاوره گرفتند و در نهایت با گذراندن آزمون تعیین سطح و مصاحبه، در مسیر آموزشی معطوف به اشتغال مورد نظرشان ثبت نام کردند. 

این دوره‌‌های آموزشی از ۱۶ اردیبهشت سال جاری آغاز شده است.

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2023  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است