درباره‌ی “تا … کد” همکاری دیجی‌کالا و کاریار بدانیم
۲۰ فروردین، ۱۴۰۲
فراخوان همکاری داوطلبان | مربی حل تمرین
۱۵ اردیبهشت، ۱۴۰۲
دیوار و کاریار؛ کنار هم برای ساختن فرداهای روشن‌تر
در سالی که گذشت، ده‌ها مهارت‌آموز جدید، با طی کردن دوره‌های آموزشی و تخصصی برنامه‌نویسی، با موفقیت وارد بازار کار این رشته شدند.
هر کدام از آن‌ها قصه‌ای داشتند که برای تک تک ما الهام‌بخش بود. از مهتاب که با وجود معلولیت و همه‌ی مخالفت‌ها، به تلاشش ادامه داد، تا محمد که از ایرانشهر بلوچستان به جمع‌مان پیوست و دوره‌ی آموزشی را عامل ایجاد انگیزه‌ای دوباره برای خودش می‌دانست. 
امروز، پس از ۹ ماه آموزش پیوسته، موفقیت این مهارت‌آموزان را در ورود به بازار کار جشن گرفته‌ایم و با کوشش و پشتکاری که از هر کدام از آن‌ها سراغ داریم می‌دانیم این آغازی‌ست برای موفقیت‌های بیشتر. ما مطمئنیم که این اتفاق بدون تلاش و پشتکار هر یک از این مهارت‌آموزان نمی‌افتاد. شرکت دیوار، در راستای مسئولیت اجتماعی همیشگی خود، همراه‌مان شد و ضمن حمایت مالی، با همراهی داوطلبانه‌ی ۱۸ نفر از بهترین همکارانش کنارمان بود. داوطلبانی که طی کردن این مسیر بدون حضورشان کاری سخت و چه بسا نشدنی بود.  
ما هم در کاریار، تلاش کردیم تا بستری مناسب برای آموزش این مهارت‌آموزان فراهم کنیم و تا جای ممکن، تجربه‌ی لذت‌بخشی از آموزش برایشان بسازیم. 
موفقیت آن‌ها در ورود به بازار کار، نقطه‌ی نور روشنی‌ست که دلگرممان می‌کند به فرداهایی روشن‌تر. فرداهایی که برای دیدنشان به همکاری و هم‌دلی هرچه بیشتر گروه‌ها و سازمان‌های دغدغه‌مند نیاز داریم.
این موفقیت را به تک تک مهارت‌آموزان و خانواده‌ی دیوار تبریک می‌گوییم. 
در این دوره‌ی آموزشی ۹ ماهه، ۴۰۰۰ ساعت کلاس آموزشی در قالب ۱۲ کارگاه مهارت‌آموزی برگزار شد. ما میزبان ۵۰ مهارت‌آموز از ۱۶ استان کشور بودیم که از میان آن‌ها ۷ نفر دارای معلولیت بودند و امروز شاهد ورود آن‌ها به بازار کار هستیم.
 

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2023  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است