مقام اول جایزه دکتر مجتبی معین برای کاریار
۶ دی، ۱۴۰۱
معرفی فیلم: بازی تقلید
۶ دی، ۱۴۰۱
کارگاه آشنایی با لینکدین در کاریار برگزار شد

کارگاه آشنایی با لینکدین در تاریخ ۲۱ مهرماه ۱۴۰۰ برای مهارت‌آموزان کاریار برگزار شد. محمدجواد محیط، مهارت‌آموز و مربی حل تمرین کاریار، با مشاوره‌ی محسن شریفانی، منتور کاریار، این کارگاه را به‌صورت آنلاین ارائه داد.

یکی از مهارت‌های موردنیاز برای پیشرفت شغلی، ارتباط حرفه‌ای صحیح و کارآمد است و یکی از راه‌های گسترش ارتباطات حرفه‌ای در دنیای امروز از طریق شبکه لینکدین اتفاق می‌افتد. بنابراین با توجه به تاثیر و اهمیت لینکدین، یکی از کارگاه‌های مهرماه کاریار به آشنایی مهارت‌آموزان با این شبکه اختصاص یافت.

ارائه‌ی کارگاه آشنایی با لینکدین برعهده‌ی محمدجواد محیط بود و او ارائه خود را با پاسخ دادن به این سوال که «چرا باید برای لینکدین وقت صرف کرد؟» شروع کرد. او گفت ارتباط حرفه‌ای زمینه‌ساز فرصت‌ها و دستاوردهای شغلی در آینده خواهد بود و تفاوت‌های ارتباط حرفه‌ای با دوستانه را برشمرد. در ادامه، ساخت پروفایل مناسب در لینکدین و نحوه افزودن رزومه و مهارت‌ها به پروفایل را آموزش داد و نکاتی کاربردی درباره ارتباط حرفه‌ای در لینکدین بیان کرد.

از دیگر سرفصل‌های کارگاه آشنایی با لینکدین که توسط محمدجواد محیط ارائه شد، می‌توان به آموزش فعالیت در لینکدین، پیدا کردن شغل، شناخت افراد هم‌حرفه و یاد گرفتن مهارت‌های جدید مربوط به حرفه‌ی کاری اشاره کرد.

کارگاه آشنایی با لینکدین یک ساعت به طول انجامید و ۳۰ شرکت‌کننده از آن استقبال کردند.

کاریار امیدوار است با برگزاری کارگاه‌های آموزشی مفید بتواند مهارت‌آموزان بیشتری را به مسیر شغلی مناسب و موردعلاقه‌شان راهنمایی کند.

 

۲۱ مهر ۱۴۰۰

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است