کتاب چی بخونیم؟ کتاب «تولستوی و مبل بنفش»
۶ دی، ۱۴۰۱
کارگاه آشنایی با لینکدین در کاریار برگزار شد
۶ دی، ۱۴۰۱
مقام اول جایزه دکتر مجتبی معین برای کاریار

موسسه کاریار در اولین دوره جایزه دوسالانه دکتر مجتبی معین به مقام اول دست یافت.

موسسه نیکوکاری دکتر مجتبی معین، موسسه‌ای علمی، اجتماعی و غیردولتی است که در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کاهش آن‌ها فعالیت می‌کند. مهم‌ترین هدفی که این موسسه دنبال می‌کند، پشتیبانی از فعالیت‌های آموزشی، ترویجی و پژوهشی سازمان‌های مردم‌نهاد در جهت توانمندسازی گروه‌های آسیب‌پذیر است. موسسه دکتر معین برای رسیدن به این هدف، جایزه‌ی دوسالانه‌ای به‌منظور تشویق سازمان‌های مردم‌نهاد به مستندسازی تجارب و فعالیت‌هایشان، طراحی کرده است.

اختتامیه اولین دوره جایزه دکتر معین، با شرکت۳۰ سازمان مردم‌نهاد در روز شنبه دهم مهرماه ۱۴۰۰ برگزار شد و داوران و برگزارکنندگان از مقام‌های برتر تقدیر کردند.

هرا عمرانی، مدیرعامل موسسه کاریار، در اختتامیه این جایزه با اشاره به سابقه‌ی فعالیت شرکت‌کنندگان دیگر گفت: «با توجه به این‌که ما یک موسسه نوپا در زمینه آموزش معطوف به کسب‌وکار در حوزه برنامه‌نویسی هستیم، خوشحالیم که تلاش‌های‌مان که محصول یک کار تیمی بود به ثمر نشست و مورد توجه داوران عزیز قرار گرفت.»

داوری اولین دوره جایزه دکتر مجتبی معین برعهده‌ی: لیلا ارشد (فعال اجتماعی و حقوق کودک)، فیروزه صابر (فعال اجتماعی)، سعید مدنی (جامعه‌شناس)، فاطمه قاسم‌زاده (روان‌شناس کودک)، مروئه وامقی (عضو هیات علمی دانشگاه)، پیام روشن‌فکر (پژوهشگر اجتماعی)، مراد ثقفی (روزنامه‌نگار و پژوهشگر) و سیامک زند رضوی (جامعه‌شناس) بود. بنا به گفته‌ی اعضای هیات داوران شاخص‌های داوری این دوره را می‌توان به مواردی همچون میزان نوآوری در شناسایی مساله، روش حل، انتخاب جامعه هدف و فرایند، کیفیت نتایج پروژه و مستندسازی و کیفیت گزارش اشاره کرد.

این افتخار را به تمامی افرادی که تاکنون در کنار کاریار بوده‌اند و به توسعه و پایداری آن کمک کرده‌اند، تبریک می‌گوییم.

۱۰ مهر ۱۴۰۰

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است