کارگاه “همه چیز درباره‌ی بازخورد دادن” برگزار شد
۷ دی، ۱۴۰۱
کارگاه اصول وکلیات سئو
۷ دی، ۱۴۰۱
گزارش دوره چهارم طراحی وب مقدماتی

جلسه ارائه پروژه نهایی مهارت‌آموزان چهارمین دوره طراحی وب مقدماتی در تاریخ ۱۶ شهریور ماه سال ۱۴۰۱ و با تلاش مدرسه آنلاین برنامه‌نویسی کاریار برگزار شد.

در این جلسه که با هدف ارزیابی سطح علمی و مهارتی شرکت‌کنندگان و همچنین بررسی انگیزه‌های حرفه‌ای و تحصیلی آنان برنامه‌ریزی و تدارک دیده شد، مهارت‌آموزان ورودی خرداد ماه دوره طراحی وب مقدماتی، ضمن معرفی و بیان انگیزه‌های شخصی و تجارب پیشین خود، به شرح و ارائه پروژه‌های پایان ترم‌شان پرداخته و به بسط توضیحاتی در خصوص آن همت گماشتند.

طی این مباحثه آنلاین ۱۲۰ دقیقه‌ای که بر بستر سامانه LMS موسسه کاریار و با پشتیبانی تیم اجرایی آن برگزار گردید، هیئت داروان علاوه بر بررسی پروژه‌های ارائه شده از سوی مهارت آموزان، در باب اهمیت مسائل انگیزشی و چشم‌انداز مسیر حرفه‌ای نیز با ایشان به گفتگو و تبادل نظر پرداخته و نکاتی را خاطر نشان کردند.

دوره چهارم طراحی وب مقدماتی کاریار از روز ۳۰ خرداد ماه سال ۱۴۰۱، طی ۱۹ جلسه ۱۵۰ دقیقه‌ای و با حضور ۲۳ تن از مهارت‌آموزان از استان‌های‌ تهران، البرز، فارس، آذربایجان شرقی، مازندران، سیستان و بلوچستان، سمنان و لرستان تشکیل گردید که شامل آموزش مباحث تخصصی و حرفه‌ای طراحی وب، جلسات حل تمرین و منتورشیپ و همچنین مهارت‌های نرم بوده است. تدریس دوره فوق بر عهده آقای ابوالفضل فرخ‌رو (مدرس کاریار و موسسه لایتک)  بوده و داوری تیم نیز توسط ایشان و سرکار خانم هما فکری (منتور کاریار و طراح محصول شرکت اسنپ) و آقای محمدهادی طباطبائی (توسعه دهنده فرانت اند شرکت دیوار) انجام گرفت.

لازم به ذکر است؛ مهارت‌آموزان در صورت گذراندن موفقیت‌آمیز دوره و کسب نمره حد نصاب در سنجش نهایی قادر خواهند بود در دوره پیشرفته طراحی وب نام‌نویسی کنند.

شهریور ۲۶, ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است