پادکست چی گوش بدهیم؟ – معرفی پادکست گازت
۵ دی، ۱۴۰۱
فریبا مهدیون / مشاور هیات مدیره
۵ دی، ۱۴۰۱
باهم یاد بگیریم – چطور کار پیدا کنیم؟

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

«کارلیب» و «ای استخدام» دو پلتفرم کاریابی مطرح هستند که اگر جویای کار هستید، با مراجعه به آنها و گشت‌و‌گذار بین آگهی‌های شغلی هم می‌توانید مشاغل مناسب خود را بیابید و برای آنها روزمه ارسال کنید و هم می‌توانید از اطلاعات شغلی‌ای که در این پلتفرم‌ها آمده برای بالا بردن دانش خود در زمینه مهارت‌های مورد نیاز مشاغل، چگونگی تنظیم روزمه و ارسال درخواست شغلی استفاده کنید. 

«کارلیب»

کارلیب یک پلتفرم تخصصی کاریابی است که با جمع شدن افراد فعال در کسب و کارهای استارتاپی و با هدف معرفی نیروهای تخصصی برای استارتاپ‌ها شکل گرفته است. در این پلتفرم کارفرماها مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می‌کنند و کارجویان می‌توانند از بین دسته‌بندی‌های تخصصی که بیشتر مرتبط با حوزه اکوسیستم استارت‌آپی است، مشاغل مورد نیاز خود چون برنامه‌نویسی، بازاریابی و فروش، روابط عمومی و تولید محتوا، منابع انسانی و غیره را انتخاب کنند. 

کارلیب این امکان را به کارفرمایان می‌دهد که یک آزمون کوچک برای کارجویان برگزار کند و بعد از دیدن نتایج به آنها کمک کند که نیروی مورد نظر خود را دقیق‌تر انتخاب و فرآیند جذب نیرو را آغاز کنند. بنابراین شما در وبسایت این پلتفرم بخش‌هایی چون آگهی‌های استخدام، نمونه آزمون‌ها، وبلاگی شامل مطالب مرتبط با کاریابی و لینک به کانال تلگرامی این پلتفرم را می‌بینید. 

«ای استخدام»

ای استخدام یک پلتفرم کاریابی دیگر است که تنوع مشاغل در آن با سایر پلتفرم‌هایی که تا کنون معرفی کرده‌ایم، کمی متفاوت است و بیشتر آگهی‌ها مرتبط با سازمان‌های بزرگ دولتی و نیمه‌دولتی است و آگهی شرکت در آزمون‌های استخدامی هم در آن منتشر می‌شود. در این پلتفرم بخش‌هایی چون استخدام‌های سراسری، استخدام‌های بانک، آگهی‌های استخدام تهران و سایر استان‌ها، نمونه سوالات استخدامی و امکان درج آگهی استخدامی وجود دارد. هم‌چنین در این پلتفرم اخبار استخدامی، منابع برای مطالعه و شرکت در آزمون‌ها هم وجود دارد. هم‌چنین این پلتفرم یک اپلیکیشن هم دارد که می‌توانید آن را دانلود کنید و برای بررسی دقیق‌تر از آن استفاده کنید. برای بررسی دقیق‌تر می‌توانید به سایت این پلتفرم مراجعه کنید.

۰۳ تیر ۱۴۰۰

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است