زمان مطالعه ۱ دقیقه

کارگاه آشنایی مقدماتی با کوچینگ روز یکشنبه ۲۲ فروردین برگزار شد. علی خالویی، مدرس کارگاه با سابقه تسهیلگری و با رویکرد کوچ و دارنده مدرک کوچ حرفه‌ای از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ در این کارگاه با اشاره به تاریخچه کوچینگ، به بیان تفاوت کوچ، منتور و مشاور پرداختند و در ارتباط با نحوه‌ی برقراری ارتباط و اصول اولیه کوچینگ با منتورهای کاریار صحبت کردند.
این کارگاه که اولین جلسه از سلسله جلسات آموزش رویکرد کوچینگ در کاریار است که با هدف افزایش کیفیت جلسات مشاوره مهارت آموزان برگزار شد.منتورهای کاریار  از متخصصین و مدیران طراز اول شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی هستند که به صورت ماهیانه با مهارت‌آموزان جلسه دارند و در این کارگاه با بیان تجربیات خود در جلسات دوره پایلوت با مفاهیم آموزشی همراه شدند و به مباحث تئوریک رنگ و بویی کاربردی بخشیدند.
بسته‌های آموزشی کاریار علاوه بر دوره‌های آموزشی اصلی، شامل جلسات حل تمرین، جلسات منتورشیپ، کارگاه‌مهارت‌های ارتباطی، کلاس زبان و دیگر کارگاه‌های جانبی هم هست.

علی خالویی، کوچ مدیران اجرایی و دانش‌آموخته رشته منابع انسانی دانشگاه تهران است. او مدرک سطح یک کوچینگ خود را از آکادمی کوچینگ فارسی در سال ۱۳۹۶ و سپس مدرک سطح دو را از مدرسه کوچینگ ویز بلژیک دریافت کرده است. او در سال ۲۰۲۰ عضو فدراسیون بین المللی کوچینگ آمریکا شده و مدرک کوچ حرفه ای  PCC را اخذ کرده است.