معرفی فیلم: شبکه های اجتماعی
۴ دی، ۱۴۰۱
معرفی کتاب – کتاب چی بخونیم؟ عنوان کتاب: «ایده عالی مستدام»
۴ دی، ۱۴۰۱
معرفی پادکست – پادکست چی گوش بدهیم؟ پادکست «ده صبح»

مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

پادکست ۱۰ صبح یک گپ و گفت دوستانه است که درباره موضوعات مختلفی چون مدیریت کسب و کارها، کارآفرینی و استارت‌آپ‏‌ها صحبت می‎کند. موضوعاتی که این پادکست به آن می پردازد عبارتند از: چگونه می توان یک استارت‌آپ راه انداخت و بررسی روند رشد آن، مدل‌های کسب و کار، شبکه سازی، فرهنگ سازمانی، مهارت‌های نرم، کارآفرین‌های برتر و راز موفقیت آن‌ها و…. در پادکست ۱۰ صبح شما با تجربه‌های اجراکنندگان این پادکست، امید اخوان و میثم برزگر و میهمان‌های آن‎ها از کسب و کارهای مختلف آشنا می‌‏شوید. 

پادکست ۱۰ صبح از سال ۱۳۹۶  آغاز به کار کرد و تاکنون ۱۰۹ قسمت از آن منتشر شده است. از میان قسمت‎های مختلف این پادکست و موضوعاتی که در آن مرور شده است، می‌‏توان به «استارتاپ چی نیست؟»، «طراحی مدل کسب و کار»، «مدیریت برنامه‎ریزی در شرایط بحران»، «ورود استارت‌آپ‎ها به بورس»، «مدیریت منابع انسانی در شرایط دورکاری»، «چگونه اثربخشی جلسات آنلاین را افزایش دهیم»، «چگونه دورکاری و کار از منزل اثربخشی داشته باشیم؟» اشاره کرد.  

پادکست ۱۰ صبح رو علاوه بر سایت این پادکست به نشانی پادکست ۱۰ صبح، از نرم‌افزارهای پادگیری چون Googole Podcast، Cast Box، Apple Podcast نیز می‎توانید بشنوید.

 ۲۹ اذر ۱۳۹۹

همچنین بخوانید:

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است