گزارش کارگاه “فیگما برای دولوپرها”
۸ بهمن، ۱۴۰۱
کارگاه معارفه‌ی مسیر آموزش و اشتغال امور اداری برگزار شد
۱۶ بهمن، ۱۴۰۱
فراخوان ثبت نام دوره‌ی آموزشی بهار ۱۴۰۲

اگر دوست داری برنامه‌نویس بشی و نمی‌دونی چطور شروع کنی 

با کاریار همراه شو

کاریار با برگزاری دوره‌های آموزشی پروژه محور به مهارت‌آموزان کمک می‌کند علاوه بر افزایش دانش تخصصی، برای ورود به بازار کار و شروع مسیر حرفه‌ای آماده شوند.

علاوه بر آموزش کاربردی و با کیفیت در کاریار، شما مهارت‌های ارتباطی می‌آموزید، در کارگاه‌های آمادگی برای شروع شغل شرکت می‌کنید، شبکه‌ی ارتباطی‌تان را گسترش می‌دهید و جلسات مشاوره فردی در مسیر پیشرفت شغلی دارید.

دوره‌ی آموزشی جدید کاریار از بهار ۱۴۰۲ شروع می‌شود و شما می‌توانید در یکی از چهار مسیر آموزشی کاریار، ثبت نام کنید.

چهار مسیر آموزشی کاریار:

مراحل ثبت نام در این دوره‌ی آموزشی کاریار

آشنایی بیشتر با مسیرهای آموزشی دوره‌ی بهار 1402 کاریار

آشنایی بیشتر با کاریار

کاریار یک استارت‌آپی اجتماعی در حوزه آموزش‌های معطوف به اشتغال است. ما با باور به عدالت، فارغ از هر طبقه‌بندی اجتماعی و انتزاعی، فرصت و دسترسی همگانی را به آموزش‌های باکیفیت حوزه IT به ویژه کدنویسی فراهم می‌آوریم و به مهارت آموزان کاریار کمک می‌کنیم مسیر شغلی خود را تعریف کنند و تا رسیدن به مرحله کارآموزی در کنارشان هستیم.

در کاریار چه چیزهایی را تجربه می‌کنید؟

آموزش‌های با کیفیت و کاربردی

مؤسسه کاریار با همکاری با مؤسسات آموزشی معتبر و با بهره‌گیری از مدرسین نمونه، دوره‌های آموزشی مقدماتی تا پیشرفته در حوزه های طراحی وب و برنامه نویسی برگزار می‌کند.

دوره آموزشی زبان انگلیسی

 آشنایی با زبان انگلیسی لازمه ی پیشرفت در حرفه های مرتبط با کامپیوتر است، در کاریار بعد از تعیین سطح مهارت آموزان، دوره‌های زبان انگلیسی به صورت اختیاری برگزار می‌شود.

کارگاه‌های آمادگی شغلی

سرفصل‌های آموزشی در کاریار فقط با هدف آمادگی مهارت‌آموزان برای ورود به بازار کار طراحی می‌شود، کارگاه‌های کاربردی ماهیانه کاریار با هدف آماده‌سازی مهارت‌آموزان برای ورود به بازار کار طراحی و توسط مدرسین برجسته از میان مدیران موفق شرکت‌های ایرانی و خارجی برگزار می‌شود.

دوره مهارت‌های ارتباطی

 آشنایی با اصول کاری و رفتار حرفه‌ای، چگونگی برقراری ارتباط مؤثر با دیگران، شناخت خود و پایبندی به تعهدات از جمله مهارت‌هایی است که تسلط بر آن، در کنار دانش و مهارت‌های فنی، از ضروریات ورود به بازار کار است. در کاریار مهارت‌آموزان در کنار دوره های تخصصی در کلاس‌های مهارت‌های ارتباطی نیز شرکت می کنند.

مشاوره فردی در حوزه اشتغال و حرفه‌ای شدن

جلسات حل تمرین هفتگی: مربیان حل تمرین کاریار، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر ایران هستند که در طول دوره آموزشی با برگزاری جلسات حل تمرین، مهارت‌آموزان را در حل تمرین‌ها و انجام پروژه‌ها راهنمایی می‌کنند.

جلسات مشاوره ماهیانه: راهنماهای کاریار، مدیران موفق ایرانی ، دارای مدارج علمی بالا و با سابقه کار و فعالیت در شرکت‌های بزرگ ایرانی و خارجی هستند. مهارت‌آموزان کاریار در طی دوره آموزشی به طور متوسط ۴ تا ۵ جلسه مشاوره و امکان ارتباط مکاتبه‌ای مستمر با مشاور خود را خواهند داشت.

گسترش شبکه روابط حرفه‌ای

کاریار بستری برای گسترش روابط کاری و حرفه‌ای است. در دنیایی زندگی می‌کنیم که پیشرفت ما علاوه بر پشتکار و تلاشی که می‌کنیم وابسته به انسان‌هایی است که در مسیر رشدمان قرار می‌گیرند. کاریار این فرصت را در اختیار مهارت‌آموزان قرار می‌دهد تا در طول مسیر پیشرفت حرفه‌ای خود از همراهی برجسته‌ترین متخصصان در حوزه‌های مختلف برخوردار شوند.

پرداخت شهریه دوره‌های کاریار چگونه است؟

شهریه هر دوره آموزشی در ابتدای هر دوره از مهارت‌آموزان دریافت می‌شود. امکان پرداخت شهریه به صورت قسطی نیز برای علاقمندان فراهم است.

واجدین شرایط بورسیه کاریار

افرادی که شرایط اولیه ثبت نام را داشته باشند و در آزمون ورودی دوره‌های کاریار پذیرفته شوند، اگر در یکی از مناطق کم‌برخوردار ایران سکونت دارند و یا توسط یکی از مؤسسات نیکوکاری، سازمان‌های مردم‌نهاد یا مراکز آموزشی معتبر به کاریار معرفی شوند، می‌توانند برای دریافت بورسیه آموزشی مؤسسه فرشته کاریار اقدام کنند، با توجه به شرایط درخواست‌دهنده، بورسیه کاریار تا ۹۵% از هزینه‌های آموزش را پوشش می‌دهد.

مهارت‌آموزانی که از امتیاز بورسیه کاریار برخوردار می‌شوند موظف هستند بعد از ورود به بازار کار، هزینه کامل آموزش یک مهارت‌آموز جدید را پرداخت کنند.

سوالی دارید؟

اگر سؤالی دارید که پاسخ آن را در توضیحات بالا نیافتید، به صفحه‌ی پرسش‌های پرتکرار مراجعه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق ایمیل به آدرس info@kaaryar.ir یا تماس با شماره ۰٩۰۵٧۲۵۷۱۸۳ در ارتباط باشید.

کپی رایت 2021  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است