مسیر آموزش و اشتغال امور اداری

کاریار در حال حاضر و با همراهی مدرسین و موسسات آموزشی معتبر در چهار مسیر شغلی از سطح مقدماتی تا پیشرفته دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند. 

*مسیر آموزش و اشتغال برنامه‌نویسی سمت کاربر (فرانت‌اند) 

*مسیر آموزش و اشتغال برنامه‌نویسی سمت سرور (بک‌اند)

*مسیر آموزش و اشتغال تحلیل داده

*مسیر آموزش و اشتغال امور اداری 

هر مهارت‌آموز با ثبت نام در دوره‌های آموزشی کاریار یک بسته آموزشی دریافت می‌کند که این بسته آموزشی شامل دوره‌های آموزش تخصصی، دوره‌ی مهارت‌های ارتباطی، کلاس زبان، کلاس‌های هفتگی حل تمرین، جلسات ماهانه‌ی مشاوره با منتور و کارگاه‌های جانبی ماهانه در حوزه‌های عمومی و تخصصی است. 

مهارت‌آموزان بعد از ورود به هر کدام از مسیرهای آموزش و اشتغال کاریار، طی مدت ۶ تا ۹ ماه آموزش‌های تخصصی دریافت می‌کنند و با گذراندن دوره‌ی آموزش‌های حرفه‌ای، شامل رزومه‌نویسی، مصاحبه شغلی، لینکدین و شبکه‌سازی آماده‌ی ورود به بازار کار می‌شوند.

download (1)

ICDL مقدماتی و پیشرفته

دوره آموزشی امور اداری برای افراد علاقه‌مند به مشاغل اداری و مدیریتی طراحی شده است. در این دوره آموزشی، دانش و مهارت لازم برای کار با کامپیوتر به مهارت آموزان آموزش داده می‌شود. این دوره به دو ترم مقدماتی و پیشرفته تقسیم می‌‌شود. دوره مقدماتی شامل یادگیری مبانی کامپیوتر، اینترنت، ایمیل، ویندوز و مهارت استفاده از نرم افزار Word است و دوره پیشرفته شامل یادگیری مهارت استفاده از نرم افزار Excel، مهارت استفاده از نرم افزار PowerPoint و یادگیری فتوشاپ مقدماتی و ابزارهای کار آنلاین است. 

پیش‌نیاز‌های دوره

مسیر آموزش و اشتغال امور اداری از مرحله مقدماتی آغاز می‌شود و پیش نیاز آن دسترسی به کامپیوتر و اینترنت و آشنایی مقدماتی با ویندوز است.

مدت‌زمان دوره

طول کل دوره با احتساب پروژه‌های پایانی ۶ ماه است و لازم است مهارت‌آموزان حداقل ۱۰ ساعت در هفته برای این دوره و بسته آموزش مکمل از جمله کارگاه مهارت ارتباطی، کارگاه‌های ماهانه عمومی و تخصصی و کلاس زبان زمان بگذارند

سرفصل‌های دوره

این دوره توسط مدرسان کاریار ارائه می‌شود.

مهارت‌های ارتباطی

تمامی دوره‌های تخصصی در کاریار با ۱۰ ساعت آموزش‌ مهارت‌های نرم همراه است. مهارت‌های نرم مجموعه‌ای از توانمندی‌های اکتسابی است که فرد را برای حضور در فضای کار حرفه‌ای آماده می‌کند.

پیش‌نیاز‌های دوره

این دوره پیش نیازی ندارد، اما تنها برای مهارت آموزانی برگزار می‌شود که در یکی دیگر از دوره های تخصصی کاریار ثبت نام کرده باشند.

پیش‌نیاز‌های دوره

این دوره ۱۰ ساعت است که حدود یک ماه زمان می برد.

پیش‌نیاز‌های دوره

رفتار و خُلق عمومی
مهارت درون فردی
مهارت بین فردی
توان سازگاری
مدیریت استرس