دوره‌ی مهارت‌های نرم پیشرفته برای گروه ۰۵برگزار شد
۲۳ خرداد، ۱۴۰۲
در جلسه‌ی ارائه‌ی پروژه‌ی نهایی ری‌اکت و وردپرس چه گذشت؟
۲۴ خرداد، ۱۴۰۲

دوره‌ی رایگان آموزش سئو برگزار شد!

حدوداً یک ماه پیش بود که ما در کاریار، خبر برگزاری دوره‌ی رایگان سئو را به مخاطبانمان اعلام کردیم. این دوره با تدریس حجت مسگری، کارشناس سئوی سایت دیوار و یکی از داوطلبان خوب کاریار برگزار شد. 

حجت در این دوره تلاش می‌کند تا اصول سئو را به زبانی ساده برای طیف وسیعی از مخاطبان توضیح دهد. همان طور که در یکی از پست‌‌های صفحه‌ی حجت می‌خوانیم، خود او پیش از ورود به این حوزه، هیچ زمینه‌ی فنی و تکنیکالی نداشته و با تلاش، انگیزه و ممارست به جایگاه امروز در آموزش سئو رسیده است. شاید به همین دلیل هم در آموزش‌ها تلاش کرده تا هر مخاطبی با هر پیش‌زمینه‌ای بتواند از ویدئوهای کلاس لذت ببرد و به اندازه‌ی تلاشش به جایگاهی که می‌خواهد برسد. 

واقعیت این است که استقبال از این دوره و میزان تقاضا برای ثبت نام در آن، بسیار بیشتر از پیش‌بینی ما در تیم کاریار بود و با توجه به ظرفیت و محدودیت‌ها، دوستانی موفق به ثبت نام نهایی نشدند. حالا خبر خوب برای این دسته از علاقه‌مندان این است که وید‌ئوهای آموزشی سئو در کانال یوتیوب حجت در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. دسترسی به این ویدئوها همچنان رایگان است و برای استفاده از آن‌ها تنها به پشتکار و انگیزه نیاز دارید. البته با معرفی این ویديوها به دوستانتان، ما را برای تولید محتواهای بیشتر، دل‌گرم می‌کنید. 

برای مشاهده‌ی کانال یوتیوب آموزش رایگان سئو، اینجا را کلیک کنید.