پرسش‌های پرتکرار داوطلب‌ها

برای همکاری داوطلبانه بهتر است که شما دانشجو یا فارغ التحصیل رشته‌های مرتبط با کامپیوتر و یا رشته‌های فنی و مهندسی دیگر باشید. اما در صورتی که شما دانشجو یا دانش‌آموخته رشته تحصیلی دیگری می‌باشید و حداقل بر یکی از زبان‌های کدنویسی مسلط هستید، می‌توانید با ما همکاری داوطلبانه داشته باشید. برای این کار کافیست به صفحه همکاری با کاریار بروید و اطلاعات خود را ثبت کنید.

خیر، برای همکاری داوطلبانه با کاریار کافی است بر یکی از زبان‌های برنامه نویسی مسلط باشید.

داوطلب‌های کاریار در حل تمرین به مهارت‌آموزها کمک می‌کنند. همچنین گزارش پیشرفت مهارت‌آموزان را به تیم کاریار و مشاورها ارائه می‌دهند.

در حال حاضر داوطلب‌های کاریار علاوه بر شرکت در کارگاه آشنایی با شیوه داوطلبی و حل تمرین، در کارگاه آموزشی مهارت‌های ارتباطی و رویدادهای آموزشی شرکت خواهند کرد.

در فضای ارتباطی که میان داوطلب‌های حل تمرین، مشاورها و مهارت‌آموزها شکل می‌گیرد، ممکن است امکان توسعه فرصت‌های شغلی برای داوطب‌ها فراهم شود.

همکاری داوطلبانه در کاریار به داوطلب این فرصت را می‌دهد که با تجربه‌ی یک کار حرفه‌ای با یک تیم مجرب، مهارت‌های خود را در زمینه‌های مختلف چون مهارت‌های ارتباطی، مهارت تدریس و … رشد دهد و در ارتباط با مشاورها، تیم کاریار و مهارت‌آموزها شبکه‌ی ارتباطی خود را گسترش داده و در راستای ساخت مسیر حرفه‌ای آینده‌ی خود قدم بردارد. فعالیت داوطلبانه در کاریار فرصتی است برای تمرین مشارکت اجتماعی و تاثیرگذاری در بهبود شرایط جامعه.

خیر، همکاری با کاریار به عنوان کار عام‌المنفعه انجام می‌شود، اما در پایان به شما گواهی مبنی بر همکاری با کاریار اعطا خواهد شد.