پرسش‌های پرتکرار مهارت‌آموزان

کاریار با ارائه آموزش‌هایی کاربردی، مهارت‌آموزان را توانمند کرده و برای آن‌ها ارتباطات لازم برای پیدا کردن شغل را فراهم می‌کند. همچنین به شما در آماده کردن رزومه و شرکت در مصاحبه شغلی کمک خواهد کرد، اما در نهایت این خود شما هستید که باید مراحل مصاحبه را با موفقیت طی کنید.

خیر بعد از شروع دوره آموزشی و نهایی شدن ثبت نام، شما ملزم به اتمام دوره هستید و امکان تغییر دوره برای شما وجود ندارد.

بله، اگر دوره را نیمه تمام رها کنید، موظف به بازپرداخت تمام شهریه هستید.

کاریار تضمینی در زمینه تامین کامپیوتر به مهارت‌آموز نمی‌دهد، اما در صورت امکان یک لپ‌تاپ به صورت امانی تا پایان دوره آموزشی در اختیار مهارت‌آموز قرار خواهد داد.

شما برای شرکت در دوره‌های کاریار باید در جلسات آنلاین شرکت کنید و تمرین‌های کلاسی را انجام دهید، بنابراین به لپ تاپ یا کامپیوتر مجهز به دوربین نیاز دارید.

موسسه کاریار در دو فصل بهار و پاییز مهارت آموز می پذیرد.
مراحل پذیرش مهارت آموزان:
1- تکمیل فرم آزمون اولیه ( لینک فرم آزمون در زمان شروع ثبت نام دوره های آموزشی در وب سایت کاریار منتشر میشود و در اختیار رابطین کاریار در نهادهای مرتبط قرار می گیرد. )
2- دعوت به کارگاه معارفه ( پاسخ های آزمون توسط کارشناسان کاریار بررسی می شود و واجدین شرایط به کارگاه معارفه دعوت می شوند)
3- بوت کمپ پذیرش کاریار ( بوت کمپ کاریار به مدت 5 روز ( 25 ساعت) و با هدف سنجش میزان آمادگی مهارت آموزان برای ورود به دوره های آموزشی و بازار کار برگزار می شود و حضور مهارت آموزان در این بوت کمپ یکی از شرایط پذیرش در دوره های آموزشی کاریار است.
4- مصاحبه و انتخاب رشته نهایی ( مهارت آموزان در این مرحله طی یک مصاحبه انفرادی با مشورت مشاوران کاریار انتخاب رشته خود را نهایی می کنند )
5- امضای تعهدنامه، پرداخت شهریه و ثبت نام نهایی

بله، می‌توانید قوانین و مقررات کاریار برای مهارت‌آموزها را در بخش قوانین کاریار در منو مشاهده کنید.

کاریار در حال حاضر در حال برگزاری اولین دوره‌های آموزشی است و بعد از اتمام این دوره‌ها با توجه به نظر کارشناسان کاریار، امکان ثبت نام مهارت‌آموزها در دوره‌های پیشرفته تر وجود دارد.

دوره‌های آموزشی کاریار از سوی موسسه‌های آموزشی معتبر برگزار می‌شود و در پایان دوره و بعد از گذراندن آزمون نهایی، به مهارت‌آموزان گواهی معتبر اعطا می‌شود.

در حال حاضر رده سنی مهارت آموزان کاریار از ۱۶ تا ۳۰ سال است.