سوالات متداول داوطلب‌ها

برای همکاری داوطلبانه با کاریار باید رشته تحصیلی خاصی داشته باشم؟

برای همکاری داوطلبانه بهتر است که شما دانشجو یا فارغ التحصیل رشته‌های مرتبط با کامپیوتر و یا رشته‌های فنی و مهندسی دیگر باشید. اما در صورتی که شما دانشجو یا دانش‌آموخته رشته تحصیلی دیگری می‌باشید و حداقل بر یکی از زبان‌های کدنویسی مسلط هستید، می‌توانید با ما همکاری داوطلبانه داشته باشید. برای این کار کافیست به صفحه همکاری با کاریار بروید و اطلاعات خود را ثبت کنید.

برای همکاری داوطلبانه آیا باید سابقه کاری مرتبط داشته باشیم؟

خیر، برای همکاری داوطلبانه با کاریار کافی است بر یکی از زبان‌های برنامه نویسی مسلط باشید.

وظیفه اصلی داوطلب‌ها در کاریار چیست؟

داوطلب‌های کاریار در حل تمرین به مهارت‌آموزها کمک می‌کنند. همچنین گزارش پیشرفت مهارت‌آموزان را به تیم کاریار و مشاورها ارائه می‌دهند.

آیا دوره های آموزشی برای داوطلب‌ها هم برگزار می‌شود؟

در حال حاضر داوطلب‌های کاریار علاوه بر شرکت در کارگاه آشنایی با شیوه داوطلبی و حل تمرین، در کارگاه آموزشی مهارت‌های ارتباطی و رویدادهای آموزشی شرکت خواهند کرد.

آیا فرصت‌های شغلی برای داوطلب‌ها ایجاد می‌شود؟

در فضای ارتباطی که میان داوطلب‌های حل تمرین، مشاورها و مهارت‌آموزها شکل می‌گیرد، ممکن است امکان توسعه فرصت‌های شغلی برای داوطب‌ها فراهم شود.

همکاری با کاریار برای من به عنوان داوطلب چه مزایایی دارد؟

همکاری داوطلبانه در کاریار به داوطلب این فرصت را می‌دهد که با تجربه‌ی یک کار حرفه‌ای با یک تیم مجرب، مهارت‌های خود را در زمینه‌های مختلف چون مهارت‌های ارتباطی، مهارت تدریس و … رشد دهد و در ارتباط با مشاورها، تیم کاریار و مهارت‌آموزها شبکه‌ی ارتباطی خود را گسترش داده و در راستای ساخت مسیر حرفه‌ای آینده‌ی خود قدم بردارد. فعالیت داوطلبانه در کاریار فرصتی است برای تمرین مشارکت اجتماعی و تاثیرگذاری در بهبود شرایط جامعه.

آیا من در مقابل کاری که انجام می‌دهم، دستمزد دریافت می کنم؟

خیر، همکاری با کاریار به عنوان کار عام‌المنفعه انجام می‌شود، اما در پایان به شما گواهی مبنی بر همکاری با کاریار اعطا خواهد شد.

دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است